МРТ 1.5 Tesla в Мелітополі центр 'Діа-Лайф'
м. Мелітополь,
вул. Інтеркультурна, 110
Пн-Пт: с 8-00 до 20-00
Сб, Нд: с 9-00 до 18-00

1.5 Тесла
“золотий стандарт” МРТ в усьому світі

почніть лікування з сучасної діагностики

Чому нас обирають

1

мрт 1.5 т, єдиний в Мелітополі

Однією з головних характеристик томографа є напруженість магнітного поля, яка вимірюється в Тесла (Т). 1,5 Т - це «золотий стандарт» МРТ-діагностики

2

КОЛЕКТИВ ДОСВІДЧЕНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Ми використовуємо передове медичне обладнання, але ще важливішим є наш дружній колектив фахівців: лікарі-однодумці високої кваліфікації і уважний персонал

3

ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ

МРТ центр зручно розташований у центрі Мелітополя. Просторі приміщення з сучасним ремонтом. Зручний графік роботи, працюємо у вихідні дні. Наш доброзичливий медичний персонал чекає на Вас, щоб допомогти пройти МРТ діагностику з максимальним комфортом

4

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Прийнятні ціни, що відповідають рівню і якості обстежень

МРТ-дослідження

У нашому центрі ми пропонуємо МРТ-дослідження на високопольному томографі Philips Achieva 1.5 Tesla, який робить особливо чіткі знімки. Деякі з досліджень, що у нас виконуються:

МРТ
м'яких тканин

Всі дослідження та ціни

МРТ органів
малого тазу

Всі дослідження та ціни

МР-
ангіографії

Всі дослідження та ціни

Часті питання

Процедура МРТ-діагностики є однією з найбезпечніших, безболісна, без опромінення.

Для проходження МРТ-ддослідження наш лаборант допоможе Вам розміститися на столі МРТ сканера. Навколо тієї області, яку ми скануємо, буде розташовано пристрій, який зветься котушкою.

Процедура дослідження займає від 15 до 40 хвилин, в залежності від області, що сканується. У цей час важливо зберігати нерухомість, від цього залежить якість діагностичних зображень. В процесі роботи МРТ сканера Ви будете чути дзижчання і постукування машини. Для Вашого комфорту ми надамо Вам беруші або навушники на час проходження процедури.

Докладніше про МРТ

МРТ (магнітно-резонансний томограф) і КТ (комп'ютерний томограф) використовують різні технології отримання діагностичних зображень. У КТ використовується рентгенівське випромінювання. МРТ забезпечує високу деталізацію зображень БЕЗ РЕНТГЕНІВСЬКИХ ПРОМЕНІВ, використовуючи потужний магніт, радіочастотні хвилі та комп'ютер. МРТ використовується для діагностики широкого спектру захворювань. Відсутність іонізуючого випромінювання дозволяє проводити будь-який необхідний обсяг досліджень з необхідною частотою.

У більшості випадків МРТ-дослідження не вимагають спеціальної підготовки. Ви можете приймати всі свої звичайні ліки і дотримуватися звичайного режиму харчування, якщо тільки ваш лікар не надасть вам спеціальних інструкцій. Але є випадки, коли деяка підготовка може знадобитися.

Докладніше про підготовку

Процедура проходження МРТ діагностики має свої особливості і деякі протипоказання. Вони бувають відносними і абсолютними. Перед дослідженням необхідно заповнити анкету, яка дозволить їх виявити.

Докладніше про протипоказання

МРТ - це максимально безпечний метод діагностики. На сьогодні не було зареєстровано негативного впливу МРТ на людський організм. Магнітно-резонансна томографія БЕЗ ОПРОМІНЕННЯ, тому немає обмежень на проведення повторних процедур МРТ.

Так, можливо пройти МРТ без направлення лікаря. Наші адміністратори допоможуть підібрати відповідні дослідження, враховуючи скарги і симптоми.

Питання про МРТ

НАШІ ФАХІВЦІ

Колектив фахівців МРТ-центру Діа-Лайф - це лікарі-однодумці високої кваліфікації і уважний персонал
Шевелев Олексій Володимирович лікар-рентгенолог

Шевелев Олексій Володимирович

Лікар-рентгенолог, досвід роботи з МРТ-дослідженнями більше 10 років

Тарасенко Юлія Миколаївна лікар-рентгенолог

Тарасенко Юлія Миколаївна

Лікар-рентгенолог, досвід роботи з МРТ-дослідженнями більше 7 років

Телефонуйте нам прямо зараз:

(095) 910 14 14,  (098) 910 14 14

Записуйтесь на МРТ-дослідження. Ми підберемо зручний для Вас час і відповімо на всі питання. Турбота про здоров'я - ваш вибір, обирайте мудро.

Фото МРТ-дослідження в Мелітополі